Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

036678
ДенесДенес14
ВчераВчера21
Оваа неделаОваа недела169
Овој месецОвој месец660
ВкупноВкупно36678
Statistik created: 2019-01-19T06:26:13+02:00
Гости 10

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Комфор, удобност и пријатен амбиент

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 

SlikiHotel004 SlikiHotel005 SlikiHotel006

Хотел Македонија располага со 70 легла распоредени во 30 соби и апартмани. Собите се еднокреветни, двокреветни, трикреветни и апартмани.

Сите соби се опремени со:

  • Локална кабелска Телевизија со над 40 канали,
  • Мини бар (по барање),
  • Директна телефонска линија,
  • 24 часа бесплатна интернет конекција (wireless access покриеност),
  • собна услуга (кафе и пијалок)

SlikiHotel008 SlikiHotel009 SlikiHotel011 SlikiHotel012

SlikiHotel013 SlikiHotel016 SlikiHotel017 SlikiHotel018

SlikiHotel022 SlikiHotel023