Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

035393
ДенесДенес18
ВчераВчера68
Оваа неделаОваа недела253
Овој месецОвој месец632
ВкупноВкупно35393
Statistik created: 2018-12-15T08:02:26+02:00
Гости 10

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Достапни 24/7 за перфектна услуга за нашите клиенти

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 

Thumbnail image

Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има рецепционерска услуга 24 часа во текот на денот и 7 денови во неделата.

За Вашиот комфор да биде целосен.

Посетете не и уверете се во ефикасноста и квалитетот на нашата услуга.

Направете брза резервација на нашите контакт телефони или преку нашата интернет страница кои се достапни нон-стоп.

#Традиција #Среќа #Расположениe

#HotelMakedonijaDelcevo
#ХотелМакедонијаДелчево