Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

054121
ДенесДенес46
ВчераВчера30
Оваа неделаОваа недела160
Овој месецОвој месец1075
ВкупноВкупно54121
Statistik created: 2020-02-27T18:18:44+02:00
Гости 3

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Побарајте било какви информации за Ваш незаборавен претстој во Делчево и регионот

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 

Thumbnail image

Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со секаков вид на соби со комфор и можности за сечии потреби.

Одберете спокојство и беспрекорна услуга 24/7 во срцето на Делчево во строгиот центар на градот. 

На старото добро место исполнето со топлина и љубов и секогаш во чекор со носечките модерни трендови на услуга.
И сето тоа по прифатливи цени за сечиј семеен буџет.


#Традиција
#Среќа #Расположениe

Без многу формалности, во интерес на Вашето ценето време, направете брза интернет резервација на нашиот интернет сајт тука.

#HotelMakedonijaDelcevo

#ХотелМакедонијаДелчево