Побарајте било какви информации за Ваш незаборавен претстој во Делчево и регионот

Печати

Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 

Thumbnail image

Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со секаков вид на соби со комфор и можности за сечии потреби.

Одберете спокојство и беспрекорна услуга 24/7 во срцето на Делчево во строгиот центар на градот. 

На старото добро место исполнето со топлина и љубов и секогаш во чекор со носечките модерни трендови на услуга.
И сето тоа по прифатливи цени за сечиј семеен буџет.


#Традиција
#Среќа #Расположениe

Без многу формалности, во интерес на Вашето ценето време, направете брза интернет резервација на нашиот интернет сајт тука.

#HotelMakedonijaDelcevo

#ХотелМакедонијаДелчево