Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести# Малата банкет сала е составен дел на Хотел Македонија Делчево. #Блиц вести# Нашите оператори на рецепција Ви стојат на располагање нон-стоп, 24 часа во денот, седум денови во... #Блиц вести# Пријатна вечерна атмосфера за нашите гости.За сите Ваши деловни ручеци и вечери, за работни состаноци,... #Блиц вести# Тогаш кога на градот му треба вистинска боемска квечерина или вечер. Со преубавиот Македонски мелос од... #Блиц вести# За цените на нашите услуги можете да се информирате директно на нашиот телефон 00 389 33 410 288 или преку... #Блиц вести# Од неодамна започна да работи малата ресторантска сала во Хотел Македонија (мал ресторан) со капацитет од 140... #Блиц вести#    Ресторанот во Хотел Македонија располага со капацитет од 500 гости. Организираме секаков вид на... #Блиц вести#

Преведи сајт

Weather forecast

Skopje
0°C
Skopje °C | Ohrid °C | °C
[Details]

Статистика на посети

025743
ДенесДенес56
ВчераВчера41
Оваа неделаОваа недела97
Овој месецОвој месец1304
ВкупноВкупно25743
Логирани 0
Гости 4
Регистрирани 19
Регистрирани денес 0

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Слаткара Ексанимо

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Slatkara4

Во Хотел Македонија се наоѓа најбрзата, најквалитетната, најефтината слаткара во Делчево, со изграден имиџ и докажана репутација на ваш доверлив сервис партнер.

Нашите услуги се наменети за вас. Ние едноставно постоиме за убедување на нашите ценети посетители и клиенти. Само помисла Ве дели од царството на вашата фантазија. Почувствувајте се дел од нашето семејство и исполнете ги своите очекувања. 

Прослава на родендени, крштевки, забави за вашите најмили, со беспрекорна услуга од наша страна. Почувствувајте го делот на магијата на срекни моменти кои ке останат засегогаш дел од вашите сеќавања. Овековечете ги вашите прослави во добро познатиот амбиент на традиција на квалитет и услуга.

Посетете не секој ден на добро познатата адреса во Хотел Македонија во центарот на Делчево.

Богатство на слатки задоволства преточени во колачи, торти, пијалоци, боза, лимонада. Започнете го денот со разноврсните првокласни кафе вкусови кои потекнуваат од најпознатите плантажи во светот. И сето тоа по симболични цени, лесно достапни за секого.

Она што за вас е потреба, за нас е аперитив.

Со капацитет за 50 лица внатре во нашата слаткара и тераса која традиционално е неодминливо место за нашите клиенти, Слаткара Ексанимо, ве очекува вас си вашите семејства, пријатели, деловни соработници, да бидете дел од богатството на слатки вкусови, во чаршиски амбиент, онаму каде што сите треба да бидат.

Резервации и контакт на нашите телефони: 075 321 398 и 075 321 397

Работиме секој ден од 10.00 до 22.00 часот

Контактирајте не и уверете се во нашата беспрекорна услуга.

Затоа што Вие тоа и го заслужувате.

 

Slatkara1 Slatkara2

Slatkara3 IMG_0006_resize

 

Slatkara5 Slatkara7

 

Slatkara8 Slatkara9

Slatkara10

Slatkara6