Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

035392
ДенесДенес17
ВчераВчера68
Оваа неделаОваа недела252
Овој месецОвој месец631
ВкупноВкупно35392
Statistik created: 2018-12-15T08:02:26+02:00
Гости 5

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Наша локација

Наша локација

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Последно освежено на Четврток, 12 Јули 2012 09:38 Напишано од Super administrator Сабота, 22 Мај 2010 09:19

Thumbnail image

Кликни на сликата за подетален преглед