За цените на нашите услуги можете да се информирате директно на нашиот телефон 00 389 33 410 288 или преку... #Блиц вести# Од неодамна започна да работи малата ресторантска сала во Хотел Македонија (мал ресторан) со капацитет од 140... #Блиц вести#    Ресторанот во Хотел Македонија располага со капацитет од 400 гости. Организираме секаков вид на... #Блиц вести#    Хотел Македонија располага со 70 легла распоредени во 30 соби и апартмани. Собите се еднокреветни,... #Блиц вести# Сместување Организирање семинари Организирање на матурска вечери Организирање на свадби Прослава на... #Блиц вести# Вашите резервации можете да ги направите директно на телефон на рецепцијата во Хотел Македонија  на... #Блиц вести# Кликни на сликата за подетален преглед #Блиц вести#     Хотел Македонија се наоѓа во центарот на Делчево,-град кој е сместен на исток од Република... #Блиц вести# За сите ваши прослави, семинари, работилници и работни состаноци. Во прекрасен македонски традиционален... #Блиц вести# Мисијата на постоењето на Хотел Македонија и нашата компанија ДОО Соколови е многу едноставна и втемелена... #Блиц вести#

Преведи сајт

Weather forecast

Skopje
0°C
Skopje °C | Ohrid °C | °C
[Details]

Статистика на посети

020828
ДенесДенес39
ВчераВчера26
Оваа неделаОваа недела184
Овој месецОвој месец600
ВкупноВкупно20828
Логирани 0
Гости 10
Регистрирани 19
Регистрирани денес 0

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Ресторан

Традиција, квалитет, брза услуга и уважување на потребите на нашите клиенти

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Последно освежено на Понеделник, 03 Март 2014 14:51 Напишано од Super administrator Понеделник, 14 Мај 2012 16:57

SlikiRestoran_0001 SlikiRestoran_0002 SlikiRestoran_0003

Ресторанот во Хотел Македонија располага со капацитет од 400 гости.

Организираме секаков вид на масовни прослави:

  • Свадби,
  • Матурски, 
  • Банкети
  • Секаков вид на други прослави (Вечер на староградска музиа во делчево)
  • Конференции, од поголем обем
  • Предавања

Ресторанот располага со сопствен шанк и мини сцена за музички перформанси.

Ресторанот располага со сопствена кујна која одговара на последните светски и домашни стандарди. 

Ресторанот располага со високопрофесионален персонал, кој секогаш стои на располагање на нашите клиенти.

Фоајето на ресторанот се прилагодува и декорира според потребите на нашите потенцијални клиенти, со цел за задоволување на нивните најпрефинети естетски вкусови. Во прекрасен амбиент со живописна фонтана која ке ги облагороди и ке им вдахне вечност на вашите фотографии, за да изгледаат онака кaко што само Вие посакувате.

Контактирајте не, уверете се во нашата квалитетна услуга.

restoran_novi_01 restoran_novi_02 restoran_novi_04

restoran_novi_05 restoran_novi_06 restoran_novi_07 restoran_novi_08

restoran_novi_09 restoran_novi_10 restoran_novi_11 restoran_novi_13

restoran_novi_12 restoran_novi_14 restoran_novi_16 restoran_novi_03

restoran_novi_18 restoran_novi_17 restoran_novi_18 restoran_novi_19

restoran_novi_22 restoran_novi_24 restoran_novi_25

SlikiRestoran_0004 SlikiRestoran_0005 SlikiRestoran_0008 SlikiRestoran_0007

SlikiRestoran_0011 SlikiRestoran_0012 SlikiRestoran_0013 SlikiRestoran_0016

SlikiRestoran_0017 SlikiRestoran_0018 SlikiRestoran_0019 SlikiRestoran_0020

SlikiRestoran_0021 SlikiRestoran_0022 SlikiRestoran_0023