Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести# Малата банкет сала е составен дел на Хотел Македонија Делчево. #Блиц вести# Нашите оператори на рецепција Ви стојат на располагање нон-стоп, 24 часа во денот, седум денови во... #Блиц вести# Пријатна вечерна атмосфера за нашите гости.За сите Ваши деловни ручеци и вечери, за работни состаноци,... #Блиц вести# Тогаш кога на градот му треба вистинска боемска квечерина или вечер. Со преубавиот Македонски мелос од... #Блиц вести# За цените на нашите услуги можете да се информирате директно на нашиот телефон 00 389 33 410 288 или преку... #Блиц вести# Од неодамна започна да работи малата ресторантска сала во Хотел Македонија (мал ресторан) со капацитет од 140... #Блиц вести#    Ресторанот во Хотел Македонија располага со капацитет од 500 гости. Организираме секаков вид на... #Блиц вести#

Преведи сајт

Weather forecast

Skopje
0°C
Skopje °C | Ohrid °C | °C
[Details]

Статистика на посети

025743
ДенесДенес56
ВчераВчера41
Оваа неделаОваа недела97
Овој месецОвој месец1304
ВкупноВкупно25743
Логирани 0
Гости 33
Регистрирани 19
Регистрирани денес 0

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Традиционално најдобрата локација за Вашата свадба или семејна прослава

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

hotel_restoran_01_2018_01_01

Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави. 

За моментите кои траат Вечно, дарени од љубов и срце.

Во срцето на Делчево, каде што #љубовта останува да се живее за #навек. Вашата свадба од соништата е Ваш избор, но наша обврска.

Традицијата е на наша страна. 

Квалитетот на #услуга и прифатливите цени за #сечиј семеен #буџет исто така.

hotel_restoran_01_2018_01_05

Бидете дел од оваа раскошна #приказна.

Направете брза онлајн резервација, во термини по Ваша мерка.

Побарајте не' на нашите познати телефони дадени на сл. графички приказ

visit_cart_1
Ве очекуваме.