Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

033982
ДенесДенес22
ВчераВчера72
Оваа неделаОваа недела330
Овој месецОвој месец707
ВкупноВкупно33982
Statistik created: 2018-11-16T05:07:09+02:00
Гости 10

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Галерија: Моменти за паметење-Свадбата на Кико и Атанаска

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Thumbnail image

Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска.

Ни претставува особено задоволство што заеднички успеавме да креираме магична атмосфера на нивниот најсреќен ден-нивната свадба.

#среќа #радост #семејство #свадба #Традиција #тренди #раскош

Оваа приказна може да биде и Ваша.

Контактирајте не и направете ја Вашата брза резервација за Вашата свадба, по најприфатливи цени во градот и во регионот..