Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

055868
ДенесДенес12
ВчераВчера29
Оваа неделаОваа недела106
Овој месецОвој месец230
ВкупноВкупно55868
Statistik created: 2020-04-09T05:06:09+03:00
Гости 6

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Најубав дизајн на вашата свадба во нашиот раскошен ресторан

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Thumbnail image

Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост...

Нека Вашата свадба биде онаа што сте ја посакувале цел живот.

Со услуга на персонал кoи предничат пред сите останати и цени прифатливи за секој скромен семеен македонски буџет, заедно да создадеме приказни за паметење.

Резервирајте го Вашиот термин и посетете не' да се договориме.

Вашиот комфор и убаво расположение е наша цел.

Направете брза резервација, во термини по Ваша мерка.

Ве очекуваме.

#HotelMakedonijaDelcevo
#ХотелМакедонијаДелчево
#Традиција #Среќа #Расположениe #Ресторан