Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

047343
ДенесДенес14
ВчераВчера54
Оваа неделаОваа недела14
Овој месецОвој месец623
ВкупноВкупно47343
Statistik created: 2019-09-16T01:18:04+03:00
Гости 5

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Модерен ентериер со најјразлични можности за визуелизација на Вашата совршена свадба

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Thumbnail image

Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци...

Така како што личи на свадбата од соништата...

Овој подиум со децении е традиционално-најдоброто место за Вашата најубава прослава-свадба.

Сега со модерен изглед, осветлување по желба, и декор кој што Вие сами ќе го изберете.

Контактирајте не и направете ја Вашата брза резервација...