Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

035391
ДенесДенес16
ВчераВчера68
Оваа неделаОваа недела251
Овој месецОвој месец630
ВкупноВкупно35391
Statistik created: 2018-12-15T08:02:26+02:00
Гости 7

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Место за Вашата совршена свадба:Хотел ресторан Македонија Делчевo

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Thumbnail image

Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост...

Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани богати менија...

И сето тоа по прифатливи цени за сечиј семеен буџет.
Тогаш Вашиот избор е Хотел-Ресторан Македонија Делчево.
Традиционално најубавото место за Вашата совршена свадба со генерации...
Бидете и Вие дел од иднина исполнета со среќа, раскош, радост и убавина.
Направете брза резервација, во термини по Ваша мерка.
Ве очекуваме.

 

#HotelMakedonijaDelcevo #ХотелМакедонијаДелчево #Традиција #Среќа #Расположениe