Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

055866
ДенесДенес10
ВчераВчера29
Оваа неделаОваа недела104
Овој месецОвој месец228
ВкупноВкупно55866
Statistik created: 2020-04-09T05:06:09+03:00
Гости 2

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Ресторан

Најубав дизајн на вашата свадба во нашиот раскошен ресторан

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост...

Нека Вашата свадба биде онаа што сте ја посакувале цел живот.

 

Среќни и долговечни: Кико и Атанаска

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...
Сеќавања вредни за радост и среќа за цел живот...
   

Галерија: Моменти за паметење-Свадбата на Кико и Атанаска

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска.

   

Видео: Ништо без "Ситното"...

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор.

Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен собир, на секоја семејна или општонародна прослава.

   

Прекрасно дружење со Здруженијата на пензионери од Источна Македонија

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image
Убавите спомени кај нас траат вечно.
Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од Источна Македонија (Делчево, Пехчево, Македонска Каменица, Виница).
   

Традиционално најдобрата локација за Вашата свадба или семејна прослава

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

hotel_restoran_01_2018_01_01

Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави. 

За моментите кои траат Вечно, дарени од љубов и срце.

   

Традиција, квалитет, брза услуга и уважување на потребите на нашите клиенти

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

SlikiRestoran_0001 SlikiRestoran_0002 SlikiRestoran_0003

Ресторанот во Хотел Македонија располага со капацитет од 500 гости.

Организираме секаков вид на масовни прослави:

   

Страница 2 од 2